23.06.2024 r.

  • Dzisiaj od godz. 15.00 – 22.00 przeżyjemy po raz 22 Festyn Elżbietański. Jest to czas występów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, oraz spotkań w gronie przyjaciół i znajomych. Równocześnie kupując cegiełki, cukierka, albo kosztując potrawy z grilla, czy odwiedzając naszej festynową kawiarenkę, powiększamy fundusz na remont kościoła.
  • Już od wczoraj Msze święte w ciągu tygodnia są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. Przed Mszą św., lub po niej jest możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  • A w najbliższy wtorek (25.06.) będzie Msza św. w Kaplicy na Górze Piasku o godz. 19.00
  • Kończy się miesiąc czerwiec. Korzystajmy z  Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, jak też znajdźmy czas na adorację Najśw. Sakramentu we środę i piątek od godz. 7.30 – 17.30.
  • Natomiast w najbliższą sobotę świętujemy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 7.00, lub 18.00. Zachęcamy też wszystkich do modlitwy w intencjach Ojca św. Franciszka, jak również za ks. biskupa Piotra Skuchę w dniu imienin. Składka w czasie Mszy świętych jest przeznaczonana Stolicę Apostolską.
  • A w najbliższą niedzielę przeżywamy odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, oraz świętujemy 25 rocznicę koronacji obrazu Matki Bożej przez św. Jana Pawła II. Suma odpustowa w Sanktuarium na Osiedlu Stałym, którą odprawi ks. Biskup Adam Ważny,  rozpocznie się o godz. 12.00. Potem jesteśmy zaproszeni na Piknik parafialny.
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak też przelane na konto Parafii.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech nasza Patronka św. Elżbieta, wyprosi Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!