FESTYN – SZCZAKOWA 23.06.2024
PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ORGANIZACJI FESTYNU

1. WSPÓŁORGANIZATOR: Miejskie Centrum Kultury i Sportu –Dyrektor P. Sebastian Kuś, zastępca dyrektora ds. kultury P. Monika Komańska, P. Kinga Jończyk wraz z ekipa techniczną -wypożyczenie sceny, oświetlenia i nagłośnienia, plakaty na Festyn i pomoc w organizacji.
  1. Ruch Spotkań Małżeńskich w diecezji Sosnowieckiej Ośrodek w Jaworznie – pomoc w organizacji.
  1. Kuria diecezjalna w Sosnowcu oraz ks. proboszcz z Dąbrowy Narodowej Leszek Żurek– wypożyczenie namiotów, stołów i ław.
  1. Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – P. Prezes Janusz Łach – Partner Festynu, pomoc w organizacji.
  1. PP. Sławomir i Agnieszka Matuszewscy – główne stoisko Festynu pod nazwą: „Cukierek z niespodzianką” oraz stoisko „Cegiełki”.
  1. Grupa Caritas z naszej Parafii: poczęstunek na Festynie.
  1. P. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz WicePrzewodniczący Rady Miasta Jaworzna P. Tadeusz Kaczmarek – nagroda i pomoc w organizacji.
  1. P. Grzegorz Stano i P. Adam Borowy – Prowadzący na scenie i pomoc w organizacji.
  1. Lektorzy i Ministranci – pomoc w organizacji.
  1. PP. Agnieszka Zychler-Gładysek, syn Igor oraz p. Beata Pająk-Maliszczak i syn Łukasz – stoisko parafialna „Kawiarenka Elżbietańska”.
  1. P. Katarzyna Petryla – „Karcma u Borzanka” z Nowego Targu – kiełbasa, chleb i smalec na festyn, pomoc w organizacji.
  1. PP. Jolanta i Adam Sadowscy – parafialny grill i pomoc w organizacji.
  1. P. Jowita Staroń i p. Janina Żoczek – festynowe stoisko z watą cukrową.
  1. PP. Jakub Smolik, Tadeusz Janisz, Szymon Kolbusz, Julian Faron, Ewa i Krzysztof Berniszowie Piotr Mika, oraz inne osoby – pomoc w organizacji.
  1. Stadnina „U Michała” Góra Piasku –umożliwienie jazdy na koniu: Maja Stańczak – koń „Betti”, Karolina koń Brendo, Oliwia koń „Lima, Weronika Stańczak –koń „Bajka”, Aleksandra Stańczak koń „Piccolo”.
  1. P. Dominika Stańczak – troska o kwiaty.
  1. P. Adam Bisztyga i Pracownicy –pomoc w organizacji.
  1. P. Kinga Jończyk – Przygotowanie programu zespołów na scenie, i pomoc w organizacji.
  1. Artyści na scenie: Zespoły: „Szczakowianki” instruktor MCKiS Wiesław Grzywa, „Jaworznianki” instruktor MCKiS Anna Jachymczyk/ w zastępstwie Wiesław Grzywa , „Dobrzanki” instruktor MCKiS Wiesław Grzywa; MCKiS Jaworzno: pokaz tańca współczesnego: grupy – Mini Stars, Stars Junior, Stars Inside, Angels Squad grupy przygotowała instruktor MCKiS p. Aneta Szczyrzyca; występy mażoretek – grupa Furia i Fanaberia prowadzona przez instruktora MCKIS p. Judytę Fidzyńską
  1. Zespół „A jednak Ty” – koncert.
  1. Animatorzy Ruchu Spotkań Małżeńskich Diecezji Sosnowieckiej: Barbara Mirosław Graczkowie, Agnieszka Gromadka, Małgorzata Kędziorska, Ewelina i Adam Borowy z Synem, – oprawa muzyczna Mszy świętej.
  1. Ks. Paweł Krawczyk – przewodnictwo Mszy świętej i kazanie, oraz ks. Łukasz Rzemiński – troska o reklamę festynu i pomoc w organizacji.
  1. Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie – P. Jacek Nowak, P. Bogdan Pieprzny – opieka medyczna w dniu festynu.
  1. Zakład Energetyczny – zasilanie prądem
  1. Dział Oczyszczania Miasta Wodociągów Jaworzno – wypożyczenie kontenerów na śmieci
  1. Apteka 4 Pory Roku //Apteka prywatna Jaworzno, ul. Koszarowa 1: PP. Ewa Madej, Ewa Blin Łopacka -główna nagroda stoiska: „Cukierek z niespodzianką” – ROWER
  1. Firma „Avon” Biuro przy ul. Grunwaldzkiej i na rynku- tatuaże i malowanie twarzy, nagrody do „Cukierka z niespodzianką”,
  1. Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna– malowanie twarzy i pomoc w organizacji.
  1. Sklep Rowerowy ANDEXMOTO Mariusz Gwiżdż – nagrody na „Cukierek z niespodzianką” – dziecięcy rowerek biegowy, dziecięca hulajnoga.
  1. P.P. Starczykowie -przygotowanie placu na festyn, oraz pomoc w organizacji.
  1. Policja i Straż Miejska w Jaworznie – radiowóz policyjny i maskotka na Festynie: „Sznupek”.
  1. P. Aniela Patucha, P. Jadwiga Skoczylas i P. Barbara Biskup – pomoc w organizacji.
  1. PP. Halina i Dariusz Przebinda – doradztwo i pomoc w organizacji.
  1. Telewizja „dlaCiebie.tv” i Gazeta „Co Tydzień” -P. Franciszek Matysik i pracownicy– Reklama i wielogodzinna transmisja Festynu.
  1. Gazeta „Puls Jaworzno” i strona internetowa MCKiS – obsługa medialna festynu.
  1. Wiele innych anonimowych Osób.