• Dzisiaj przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Następne Msze św. – jak w każdą niedzielę. A o godz. 17.30 będzie Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Ofiary składane na tacę, oraz wpłacane na konto są przeznaczone na funkcjonowanie Parafii.
  • A jutro – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Msze święte są odprawiane jak w niedzielę: o godz.7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Ofiary na tacę, oraz złożone na konto Parafii z dopiskiem „na uczelnie katolickie” będą przeznaczone na ten cel. O godz.17.30 rozpocznie się Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  • A na zakończenie tej uroczystej Eucharystii pragniemy jeszcze złożyć serdeczne życzenia:

Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie Wam

wiele powodów do Radości./

Niech Was obdarzy Pokojem./

I niech wzbudzi w Waszych sercach Nadzieję/

na lepsze jutro.//

Szczęść Boże wszystkim!