9.07.2023 r.

  • Trwają wakacje, czas wypoczynku, podziwu dla piękna przyrody a dla wielu Osób także czas wytężonej pracy. Módlmy się jednak gorąco, aby nikt z nas nie zrobił sobie „wakacji od Pana Boga”.
  • Zachęcamy wszystkich na adorację Najśw. Sakramentu w najbliższą środę i piątek w godzinach: 7.30 – 18.00.
  • Zapraszamy też do czytania Prasy Katolickiej… Bóg zapłać także za ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak również przelane na konto Parafii. A na remont spalonego kościoła w Sosnowcu zebrano w naszej Parafii 5700 zł. Bóg zapłać! Natomiast składka z najbliższej niedzieli (3.miesiąca) będzie  przeznaczona na budowę przykościelnej toalety (Można też wkładać ofiary do skarbonki z napisem „Mogę chcę pomóc”, lub wpłacić na konto Parafii.)
  • Uwaga! Miejskie Centrum Kultury i Sportu- Dom Kultury w Szczakowej oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna zapraszają na festyn rodzinny „W rocznicę Grunwaldu”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (16 07.) Festyn rozpocznie się Mszą św. o godz.16.00. w naszym kościele. Po Mszy św. będą uroczystości pod pomnikiem Grunwaldu, a około godz. 17.30 odbędzie się Festyn rodzinny przed Domem Kultury, któremu towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału, szczegóły na plakatach.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta-Patronka ludzi miłosiernych, wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!