• W ważnym czasie dla naszej Ojczyzny razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas Nabożeństwa majowego, które odprawiamy w kościele codziennie o godz.17.30, a w kaplicy na Górze Piasku o 19.00. Dzieci od poniedziałku do piątku otrzymują specjalne obrazki a najwytrwalsze zostaną wpisane do „Złotej Księgi Nabożeństw”.
  • Nadal zapraszamy wszystkich na adorację Najśw. Sakramentu, w tym tygodniu tylko we środę od 7.30 – 18.00.
  • A w najbliższą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Dzieci ze Szkół Podstawowych nr 9 i 10 będą przeżywać Uroczystość IKomunii św. o godz. 11.30. Prosimy Osoby niezwiązane z Dziećmi klas trzecich, aby w niedzielę uczestniczyły we Mszy świętej w innych godzinach. Spowiedź dla Dzieci Pierwszokomunijnych, ich Rodziców i Krewnych będzie w sobotę (20.05.) o godz. 10.00.  Prosimy o szczególną modlitwę w ich intencji.
  • Przypominamy też, że składka zbierana w czasie Mszy świętych w niedzielę (3 miesiąca) przeznaczona jest na cele inwestycyjne Parafii. W niedzielę (21. 05.) o godz. 16.00 będzie także odprawiona w naszym kościele Msza św. dla Małżeństw i Rodzin przy relikwiach św. Joanny Beretty Molli.
  • Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne, oraz Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 serdecznie zapraszają na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się na terenie szkoły w przyszły piątek (26 05.) od 16.00 do 19.00.
  • Uwaga! W dniu 10. 06. 2023 r. nasza Parafia organizuje „21. Festyn Elżbietański” święto Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Zapraszamynawspólne świętowanie i na zabawę już od godziny 15.00. Prosimy  też o pomoc w jego organizacji. Równocześnie za ławkami można nabywać „cegiełki” z których dochód będzie przeznaczony na Wakacje dla Dzieci… (Czekają nagrody!)
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak też przelane na konto Parafii.
  • Na koniec chcemy złożyć serdeczne życzenia: Niech Zmartwychwstały Pan napełni Swoją mocą serca wszystkich Parafian i Gości. Szczęść Boże.!