7.05.2023 r.

  • Zakończył się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Nie zapominajmy o Diakonach, którzy w tym roku przyjmą święcenia kapłańskie. Polecamy też Panu Bogu Młodych, którzy zdają matury, aby z radością odpowiedzieli na głos wołającego Chrystusa.
  • A jutro (8.05.) w dniu św. Stanisława biskupa, zapraszamy Mieszkańców Góry Piasku do kaplicy p.w. św. Stanisława na Mszę św. o godz. 18.00.
  • Zachęcamy również wszystkich do kościoła na adorację Najśw. Sakramentu, we środę i piątek w godzinach: 7.30 – 18.00.
  •  W najbliższą sobotę (13.05.) w dniu Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17.30 będzie Nabożeństwo majowe a po nim Msza św. o godz.18.00 w intencji: Ojca świętego, Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy św. pójdziemy w procesji z figurą MB Fatimskiej odmawiając część Różańca świętego.
  • Uwaga! Za dwa tygodnie  w czasie Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać Uroczystość PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Prosimy o szczególną modlitwę w intencji Dzieci, które się do niej przygotowują.
  • Natomiast za miesiąc (10.06.) spotkamy się na 21 FESTYNIE ELŻBIETAŃSKIM. Od godz. 16.00 – do 18.00 będą występy na scenie, natomiast obok sceny gry, zabawy i konkursy. Ok godz. 18.30 weźmiemy udział w koncercie Gwiazdy festynu JANUSZA RADKA. Po koncercie ok. godz. 19.30 rozpocznie się uroczysta MSZA ŚW., natomiast po Mszy św. – ok godz. 20.30 podziękujemy Darczyńcom i nastąpi losowanie „Super – cegiełek”. Wreszcie pokaz „TEATRU OGNIA”, zakończy ten piękny czas.
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak też przelane na konto Parafii. Są również do nabycia cegiełki z których dochód będzie przeznaczony na Wakacje dla Dzieci. A w najbliższą niedzielę zbiórka do puszek jest przeznaczona na Rodziny z Ukrainy
  • A teraz Panu Jezusowi ukrytemu  w Najśw. Sakramencie sprawy ważne będziemy powierzać…