23.04.2023r.

  • W dniu dzisiejszym przeżywamy trzecią Niedzielę Wielkanocy, która rozpoczyna Tydzień Biblijny w naszej Ojczyźnie. Chciejmy jak najczęściej czytać Pismo święte – najwspanialszy list Boga do człowieka. A w koszyku za ławkami są teksty Pisma świętego, które możemy wylosować i wziąć do domu jako „Słowo życia”.  Również dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11.30. modlimy się w intencji Kolejarzy, oraz Mieszkańców Szczakowej zamordowanych przez Niemców.
  • Zachęcamy wszystkich na adorację Najśw. Sakramentu w najbliższą środę i piątek w godzinach: 7.30 – 18.00.
  • Czytajmy Prasę katolicką… Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak również przelane na konto Parafii.
  • Jeszcze raz prosimy Dzieci, aby przez Katechetów, lub same przyniosły przed niedzielą do zakrystii obrazki z uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, oraz innych Nabożeństwach. Chcemy zrobić podsumowanie po Mszy św. o godz. 11.30. A w zakrystii są już do nabycia cegiełki z których dochód przeznaczymy na wakacje dla Dzieci.
  • Na koniec chcemy złożyć serdeczne życzenia: Niech Zmartwychwstały Pan napełni Swoją mocą serca Parafian i Gości. Szczęść Boże!