16.04.2023 r.

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego – święty Dzień, w którym nieprzeliczone zdroje łask spływają na ludzi ufających Bożej Mocy. O godz. 15.00 zostanie odprawione Nabożeństwo kończące Nowennę do Miłosierdzia. Również dzisiaj zbieramy do puszek ofiarę na pomoc dla Rodzin w Ukrainie. A o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza
  • Zachęcamy wszystkich na adorację Najśw. Sakramentu we środę i piątek w godzinach: 7.30 – 17.30. Już od ponad trzech lat trwa w naszym kościele adoracja Pana Jezusa. Dziękujemy wszystkim, którzy przychodzą do kościoła w wybranych przez siebie godzinach. Teraz w obliczu wojny za naszą wschodnią granicą zachęcamy, aby jeszcze liczniej modlić się zwłaszcza o ratunek dla świata, Ojczyzny, oraz o sprawiedliwy pokój na Ukrainie.
  • Najbliższa niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Jest to także Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. W czasie Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się szczególnie za pomordowanych Kolejarzy. Na tę samą godzinę zapraszamy do kościoła Kandydatów do Bierzmowania a po niej na spotkanie. Wreszcie od niedzieli (23.04.) można będzie zamawiać intencje Mszy św. do końca lutego 2024 roku.
  • A już dzisiaj pragniemy bardzo podziękować Panu Kościelnemu Wiesławowi Pisarczykowi wraz z żoną za kilka lat bezinteresownej i wiernej służby w Parafii. Módlmy się też, aby znalazł się jego godny Następca, który z równą odpowiedzialnością będzie służył Parafii…
  • I jeszcze jedno ogłoszenie. W sobotę (10.06.) obecnego roku przeżyjemy 21. FESTYN ELŻBIETAŃSKI, którego celem jest integracja Mieszkańców, szczególnie naszej Parafii, jak również dofinansowanie Wakacji dla Rodzin, zwłaszcza wielodzietnych. Od przyszłej niedzieli będziemy nabywać „Cegiełki” z których dochód przeznaczymy na ten cel. Prosimy też o zgłaszanie swojej pomocy w organizacji tego wydarzenia.
  • Na koniec chcemy złożyć serdeczne życzenia: Niech Zmartwychwstały Pan napełni Swoją mocą serca wszystkich Parafian i Gości. Szczęść Boże.!