12.03.2023 r.

  • W dniu dzisiejszym przeżywamy trzecią niedzielę Wielkiego Postu. Módlmy się o dobre przygotowanie do Świąt Wielkanocnych, zwłaszcza w czasie Gorzkich Żali o godz. 17.15.
  • A w najbliższy wtorek (14.03) w Multikinie o godz. 17.00 jest organizowany seans bardzo ciekawego filmu pt. „Opiekun”. Koszt 14. zł. Zapisy z wpłatą dzisiaj, do wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
  • W najbliższą środę od godz. 7.30 -18.00, oraz w piątek od 7.30 –16.00 trwa w naszym kościele adoracja Najśw. Sakramentu.
  • Natomiast w najbliższy piątek (17.03.) o godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na Koncert Pasyjny „Droga Krzyżowa wyśpiewana poezją”. W naszej parafii  gościć będziemy chrzanowskiego barda Janusza Saługę z Zespołem, którzy pomogą nam przeżyć mękę Pana Jezusa poprzez doświadczenie muzyki i poezji. W związku z tym w piątek będzie tylko Droga Krzyżowa dla Dzieci o godz. 17.00., natomiast Dorosłych i Młodzież zapraszamy na godz. 19.00.
  • A od najbliższej soboty rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi salezjanin ks. Maciej Sokalski. Porządek Rekolekcji jest wywieszony na plakatach przy kościele, oraz na stronie internetowej Parafii.
  • Zbliżają się Święta Wielkanocne, gdy z radością zasiądziemy do świątecznych stołów. Zgodnie z tradycją naszej Parafii możemy składać żywność do kosza znajdującego się przed bocznym ołtarzem. Na pomoc dla potrzebujących będzie przeznaczony również dochód z zakupu „paschalików”.
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej. Bóg zapłać także za ofiary składane na tacę w czasie Mszy św. Natomiast dzisiejsze ofiary do puszek są przeznaczone na program „Rodzina Rodzinie w Ukrainie”.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta nasza Patronka wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!