5.02.2023 r.

  • Ostatnio przeżywaliśmy I piątek miesiąca. Chciejmy nadal trwać przy Chrystusie. Zapraszamy więc na nowo wszystkich Parafian do odwiedzin Pana Jezusa również w ciągu tygodnia, szczególnie na Nabożeństwa: we wtorek, środę i piątek o godz.17.30.
  • W najbliższą środę i piątek będzie trwała w naszym kościele adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 -18.00.
  • A w sobotę (11. 02.) Kościół obchodzi Międzynarodowy Dzień Chorych. Pamiętajmy w modlitwie o Chorych z naszej Parafii, oraz o tych, którzy im ofiarnie służą. Pragniemy też przypomnieć, że Rodziny Osób chorych mogą zgłosić w zakrystii, aby Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii przychodzili do nich z Komunią św. co niedzielę.
  • Natomiast w najbliższą niedzielę (12.02.) zapraszamy na kolejne spotkanie Kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.30.
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary, zarówno składane na tacę w czasie Mszy św., jak również przelane na konto Parafii. Również dzisiaj możemy złożyć ofiarę do puszki na ogrzewanie kościoła, pamiętając, że jedna tona węgla kosztuje ponad 2 tys. zł. Natomiast ofiara do puszek w przyszłą niedzielę będzie na pomoc Rodzinie w Ukrainie.
  • A teraz Panu Jezusowi ukrytemu w Najśw. Sakramencie sprawy ważne powierzać pragniemy.