ORGANIZATORZY FESTYNU

• PATRON  FESTYNU: GARBARNIA SZCZAKOWA S.A. – Prezes Zarządu P. Piotr Wrona; Przewodniczący Rady Nadzorczej – P. Zbigniew Wróbel; Dyrektor P. Tomasz Urbański –współfinansowanie Festynu, oraz nagrody Rodzinnego Konkursu: „Ewangelia wg św. Marka”: TELEWIZOR 50 cali, Konkursu  pod nazwą „Cukierek z Niespodzianką”  – ROWER, oraz inne nagrody.
  • WSPÓŁORGANIZATOR: Miejskie Centrum Kultury i SportuDyrektor P. Sebastian Kuś, Dyrektor ds. Kultury P. Monika Komańska, P. Barbara Halaś, wraz z Pracownikami, oraz Panowie Akustycy -wypożyczenie sceny, oświetlenia i nagłośnienia, plakaty na Festyn i pomoc w organizacji.
  • Caritas Diecezji Sosnowieckiej, wraz z Kurią w Sosnowcu – wypożyczenie namiotów, stołów i ław, nagrody na Festyn, oraz przygotowanie i prowadzenie KOLONII dla Dzieci z Ukrainy w 2022 r.
  • Ks. Marek Gąsiorek i Wolontariusze – Organizacja gier i zabaw na Festynie, oraz przygotowanie i prowadzenie KOLONII w Wiśle w 2022r.
  • PP. Bernadeta Piechowicz i Anna Starzycka, oraz Wolontariusze – główne stoisko Festynu pod nazwą: „Cukierek z niespodzianką”.
  • P.P. Ewa Odrzywolska i Krzysztof Ciołczyk, oraz inne Osoby – Stoisko pod nazwą „Cegiełki na Kolonie”
  • P. Przewodniczący Rady Miasta Jaworzna P. Tadeusz Kaczmarek – nagrody na konkursy dla Dzieci i pomoc w organizacji.
  • P. Grzegorz Stano Prowadzący na scenie, przeprowadzenie Wyścigu rowerowego z nagrodami i pomoc w organizacji.
  • Ks. Piotr Kos, oraz Lektorzy i Ministranci – pomoc w organizacji.
  • PP. Agnieszka Gładysek i syn Igor, Beata Pająk-Maliszczak i syn Łukasz, – stoisko parafialne „Kawiarenka Elżbietańska.
  • Piekarnia „Ba-Ja”- P.P. Danuta Janicka i Wiesława Babula –upieczenie ciasta na stoisko parafialne.
  • P. Katarzyna Petryla – „Karcma u Borzanka” – kiełbasa, ogórki i smalec na festyn, pomoc w organizacji.
  • PP Małgorzata i Arkadiusz Fidura – Firma „TELPOL” – upominki dla stoiska „Cukierek z niespodzianką”.
  • Rada Rodziców z SP 9 – upominki dla stoiska „Cukierek z niespodzianką”.
  • PP. Nauczyciele i Młodzież z ZS 3 – pomoc w organizacji
  • PP. Rafał Stypa i Tomasz Musiałek – parafialny grill i pomoc w organizacji.
  • PP. Jakub Smolik, Wiesław Pisarczyk, Tadeusz Janisz, Szymon Kolbusz, oraz inne Osoby – pomoc w organizacji.
  • Stadnina „U Michała” Góra Piasku –umożliwienie jazdy na koniu: Maja Stańczak – koń „Betti”, Karolina koń Brendo, Oliwia koń „Lima, Weronika Stańczak –koń „Bajka”, Aleksandra Stańczak koń „Piccolo”.
  • P. Dominika Stańczak – troska o kwiaty
  • P. Magdalena Kurzeja – pomoc w organizacji
  • P. Adam Bisztyga, i Pracownicy, oraz P. Tadeusz Gawlak –pomoc w organizacji
  • P. Janina Lazur, P Sławomir Matuszewski, Ks. Rafał Chajduga- zorganizowanie Konkursu z Ewangelii św. Marka na Festynie.
  • Artyści na scenie: Zespół „Jaworznianki”, Dzieci z Przedszkola nr 17, z ZS nr 3, oraz MCKiS Jaworzno, oraz Goście z Ukrainy z ks. Rafałem Chajdugą.
  • P. Barbara Halaś – Przygotowanie programu zespołów na scenie , ulicznego konkursu plastycznego „wymarzone wakacje” i pomoc w organizacji.
  • Zespół Lecznictwa Otwartego w JaworznieP. Jacek Nowak, P. Bogdan Pieprznyopieka medyczna w dniu festynu.
  • Przychodnia „Pro-Familia-Med” – PP. Ryszard i Monika Maciejowscy – LAPTOP– główna nagroda „Supercegiełki”, oraz wraz z P. Marcinem Zawadzkim zorganizowanie jazdy quadem w czasie Festynu.
  • Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna, oraz inne Osoby – malowanie twarzy i pomoc w organizacji.
  • Sklep Rowerowy „MK Bike S.C. z Jaworzna –współudział w finansowaniu nagrody „Cukierek z niespodzianką”.
  • P.P. Starczykowie -przygotowanie placu na festyn, oraz pomoc w organizacji.
  • Policja i Straż Miejska w Jaworznie – daktyloskopia dla dzieci, maskotka na Festynie, oraz pokaz wozu bojowego Straży Pożarnej.
  • Organista Mateusz Niedopytalski – oprawa muzyczna Mszy św.
  • P.P. Aniela Patucha, Ewa Wosik,–pomoc w organizacji
  • PP. Halina i Dariusz Przebinda – doradztwo i pomoc w organizacji.
  • PP. Kristina Anhelowska i Alesia Luzhankova – studentki Wydziału Międzynarodowego Uniwersytetu Śląskiego – tłumaczenie na języki ukraiński i rosyjski wydarzeń na Festynie.
  • Telewizja „Dla Ciebie” i Gazeta „Co Tydzień”P.P. Franciszek i Józef Matysikowie – Reklama i wielogodzinna transmisja Festynu
  • Gazeta „Puls Jaworzno” i strona internetowa MCKiS – obsługa medialna festynu.
  • Wiele innych anonimowych Osób.