OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 20.09.2020 r. (25. Niedz. Zwykła A.)

  • Trwa miesiąc wrzesień, czas szczególnej modlitwy w intencji Dzieci, Młodzieży, Nauczycieli i Katechetów. A w dniu dzisiejszym Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 po raz pierwszy przyjmują Pana Jezusa w Komunii świętej do swoich serc. Prosimy dobrego Boga, aby obdarzał je Swoją łaską i miłosierdziem Od jutra Dzieci przeżywają „Biały Tydzień”, czyli codziennie będą uczestniczyć we Mszy świętej o godz. 18.00.
  • Przypominamy, że we środę i w piątek trwa w naszym kościele adoracja Najśw. Sakramentu.
  • Natomiast w najbliższą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 11.30 uczniowie ze SP nr 10 będą obchodzić Rocznicę 1 Kom. św. W związku z tym w piątek 25 o godz. 18.00 odbędzie się spowiedź dla dzieci i rodziców, a po Mszy Św. będzie próba przed Rocznicą 1 Kom. św. Jak już ogłaszaliśmy, dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W niedzielę (27.09.) zapraszamy też na dodatkową Mszę święta o godz. 15.00 dla Rodzin, w czasie której będziemy dziękować za wspaniały czas wakacyjnych rekolekcji Ruchu Spotkań Małżeńskich Ośrodka w Jaworznie.
  • Nadal zachęcamy chłopców szczególnie ze Szkoły Podstawowej do Służby Ministranckiej a Dziewczęta do parafialnej Scholi
  • A za ławkami przy konfesjonale są do nabycia Kalendarze na 2021 rok w cenie 6 zł.
  • Przypominamy też o korzystaniu z numeru alarmowego Parafii, (737 183 853) na który można dzwonić w ważnych dla nas sprawach.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta, wyprosi Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże wszystkim!