6.09.2020 r.

  • Trwa miesiąc wrzesień, czas szczególnej modlitwy w intencji Dzieci, Młodzieży, Nauczycieli i Katechetów. Prosimy dobrego Boga, aby obdarzał wszystkich Swoją łaską i miłosierdziem.
  • Równocześnie od dzisiaj rozpoczyna się Konkurs Niedzielnych Albumów dla Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych. Tak jak w poprzednich latach, ci, którzy uczestniczą w niedzielnej Mszy św. otrzymują obrazki, które posłużą do wykonania albumów. Zakończenie konkursu w czerwcu. Bardzo też prosimy, aby dzieci, które mają albumy z  ubiegłego roku szkolnego przyniosły je do zakrystii do 20.09.
  • A jutro (w poniedziałek), we środę i w piątek zapraszamy dzieci kl. 4 Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z rodzicami na próbę przed IKomunią św. o godz. 18.45. W sobotę o godz. 9.00 dzieci te przystąpią do pierwszej spowiedzi a w niedzielę 13 września o godz. 11.30 przyjmą Pierwszy raz Pana Jezusa do swoich serc.
  • W najbliższą środę i piątek trwa w naszym kościele adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00.
  • Uwaga! Ojciec św. Franciszek zdecydował, że zbiórka dla Ziemi Świętej, która tradycyjnie odbywała się w Wielki Piątek, w tym roku będzie miała miejsce w niedzielę poprzedzającą święto Podwyższenia Krzyża, czyli 13 września. Również w najbliższą niedzielę (13. 09.) po Mszy św. o godz. 18.00 w intencji Ojca św. Ojczyzny i Radia Maryja pójdziemy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej odmawiając Różaniec.
  • Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, prace i cierpienia ofiarowane w intencjach Parafii. Czytajmy też prasę katolicką… I wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, zarówno wpłacane na konto, jak również składane na tacę w czasie Mszy świętej.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfite Boże błogosławieństwo. Szczęść Boże!