23.08. 2020 r.)

  • Zbliżający się miesiąc wrzesień związany jest z kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. Prosimy miłosiernego Boga, aby ofiara, którą złożyli nasi Ojcowie i Dziadkowie wybłagała lepszą przyszłość dla naszej Ojczyzny.
  • A we środę przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, której Ojcowie nasi zawierzyli wszystko co Polskę stanowi. W czasie Mszy świętych powierzymy Panu Bogu sprawy szczególnie ważne dla nas i naszej Ojczyzny… Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00.
  • Uwaga! Od przyszłego poniedziałku (31.08.) Msze święte w tygodniu są znów odprawiane w naszej Parafii o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
  • Natomiast w przyszły wtorek będziemy uczestniczyć we Mszy świętej na rozpoczęcie Roku Szkolnego o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie Dzieci i Młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, oraz ze Szkół Podstawowych w Szczakowej i na Górze Piasku, jak również Rodziców i Wychowawców – tutaj do kościoła. Również Młodzież Szkół ponadpodstawowych zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 18.00…
  • Czytajmy Prasę Katolicką… I wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, zarówno wpłacane na konto, jak również składane na tacę w czasie Mszy świętej. Pragniemy też poinformować, że w ubiegłym tygodniu na pomoc osobom poszkodowanym w Libanie zebrano 1220 zł. Bardzo dziękujemy!
  • Jeszcze raz przypominamy, że wszyscy uczniowie Szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 20. roku życia uczestniczą w „Programie 300 PLUS”. Aby otrzymać pieniądze należy złożyć wnioski w tych miejscach, gdzie teraz jest wypłacane świadczenie „Rodzina 500+”.
  • Na koniec składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, za dobro świadczone na rzecz Parafii. A Patronka św. Elżbieta niech wyprosi Parafianom i Gościom wiele Bożych łask.   Szczęść Boże!