16.08.2020 r.

  • Zbliżający się miesiąc wrzesień związany jest z kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. Prosimy miłosiernego Boga, aby ofiara, którą złożyli nasi Ojcowie i Dziadkowie wybłagała lepszą przyszłość dla naszej Ojczyzny.
  • A w najbliższą środę i piątek trwa w naszym kościele adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00.
  • Przypominamy, że również w tym roku można otrzymać dofinansowanie wyprawek szkolnych w ramach „Programu 300 PLUS”. Pieniądze mogą otrzymać wszyscy uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 20 lat. Aby otrzymać dofinansowanie należy złożyć wnioski w tych miejscach, gdzie teraz jest wypłacane świadczenie „Rodzina 500+”.
  • Czytajmy prasę katolicką… I wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, zarówno wpłacane na konto, jak również składane na tacę w czasie Mszy świętej. Natomiast ofiary złożone dzisiaj do puszek są przeznaczone na pomoc osobom poszkodowanym w Libanie.
  • Na koniec składamy wszystkim serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta wyprosi Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże wszystkim!