9.08. 2020r.

  • Przeżywamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Podejmując decyzje wyrzeczenia się używania napojów alkoholowych, chcemy przeprosić Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie Rodzinom a w nich szczególnie Dzieciom ta straszliwa plaga. Modlimy się także, aby Ojczyzna nasza była wierna Jasnogórskim ślubom Narodu.
  • W dniach od 24 07. – 3.08. 2020 r. Dzieci z naszej Parafii odpoczywały na Kolonii w Szczawnicy Uczestniczyło w niej ponad trzydzieści osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowania i przeprowadzenia, szczególnie ks. Markowi, oraz Wychowawcom. Poświęcili oni część swoich wakacji, aby Dzieci mogły bezpiecznie i atrakcyjnie spędzić czas na kolonii.
  • Przypominamy też, że w najbliższą środę i piątek trwa adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00.
  • A już we czwartek (13.08.) zapraszamy do uczestnictwa w „Nabożeństwie Fatimskim”. Od godz. 17.00, oraz po Mszy św. o godz. 18.00 w intencji Ojca św. Ojczyzny i Radia Maryja będziemy odmawiać Różaniec.
  • Przypominamy, że w najbliższą sobotę (15.08.) obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N.M.Panny. Nie zapomnijmy, że uczestnictwo we Mszy świętej obowiązuje nas w tym dniu jak w niedzielę. Stąd zapraszamy na Msze św. o godz.7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Tradycyjnie po Mszach świętych zostaną poświęcone zioła i owoce z tegorocznych zbiorów.
  • Czytajmy prasę katolicką… I wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, zarówno wpłacane na konto, jak również składane na tacę w czasie Mszy świętej. A za tydzień (w 3.niedz. miesiąca) składka w czasie Mszy świętych jest przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta-patronka ludzi miłosiernych, wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!