26. 07. 2020 r.

  • Miesiąc sierpień, który rozpoczyna się za kilka dni, to czas wielkich rocznic. A my wdzięczni Bogu i Maryi Królowej Polski za odzyskaną niepodległość, w 100-lecie „Cudu nad Wisłą”, będąc wiernymi podjętym wtedy zobowiązaniom, od jutra (27.07. – 15 08.) codziennie po Mszy świętej o godz. 7.00 będziemy odmawiać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Natomiast 15 sierpnia podczas każdej Mszy świętej odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  • Przypominamy też, że w najbliższą środę i piątek trwa adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00. Również w tym tygodniu będziemy przeżywać Isobotę i Iniedzielę miesiąca sierpnia. W I sobotę o godz. 7.00 będzie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.Panny a od godz. 8.00 Księża wyjadą do Chorych z Komunią św.
  • W najbliższą niedzielę (2.08.) o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Kapłanów z naszej Parafii od Apostolatu „Margaretka”. Natomiast ofiara składana do puszek w tym dniu będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  • Zachęcamy do czytania gazet katolickich…
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta – patronka ludzi miłosiernych, wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!