19.07. 2020r.

  • Wakacje które przeżywamy to również czas Rekolekcji dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci. Módlmy się gorąco, aby wszyscy wrócili do domu pełni radości i promieniowali Bożym światłem na swoje otoczenie.
  • Dzisiaj, po Mszy świętej, zostaną poświęcone pojazdy na parkingu przy kościele z racji obchodzonego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa. Przy tej okazji Kierowcy mogą złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich Misjonarzy.
  • Uwaga! PKP Polskie Linie Kolejowe prowadzą kampanię informacyjną pod nazwą: „Bezpieczny Przejazd – szlaban na ryzyko”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na zachowanie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych. Szczególnie dziś, w dniu poświęcenia pojazdów mechanicznych chciejmy sobie przypomnieć, że życie jest skarbem bezcennym…
  • A we środę i piątek zapraszamy do kościoła na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 – 18.00
  • W najbliższą niedzielę można już będzie zamawiać intencje mszalne od stycznia do końca marca 2021 roku. Również za tydzień w niedzielę Rodzice chorego Pawełka Śliwki będą zbierać fundusze na zakup kosztownych leków. Dziecko jest chore na białaczkę i walczy o życie. Wszystkim darczyńcom już teraz serdecznie dziękujemy.
  • Dzisiejsza składka jak w każdą  3. niedzielę miesiąca jest przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii. Ofiary można także składać przelewając pieniądze na konto Parafii. Numer Rachunku Bankowego można odnaleźć na stronie internetowej Parafii oraz w gablotce. Zachęcamy także do czytania Gazet Katolickich…
  • Uwaga! Parafia w Niedzieliskach organizuje w dniach 8-9.sierpnia PIELGRZYMKĘ do sanktuariów Podkarpacia. Więcej informacji na plakatach.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta-patronka ludzi miłosiernych, wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom obfitość Bożych łask. Szczęść Boże!