9.02.2020 r.

  • Ostatnio przeżywaliśmy I piątek miesiąca. Chciejmy nadal trwać przy Chrystusie. Zapraszamy więc na nowo wszystkich Parafian do odwiedzin Pana Jezusa również w ciągu tygodnia, lecz szczególnie na Nabożeństwa: we wtorek, środę i piątek o godz.17.30.
  • W najbliższy wtorek (11. 02.) Kościół obchodzi Międzynarodowy Dzień Chorych. Pamiętajmy w modlitwie o Chorych z naszej Parafii, oraz o tych, którzy im ofiarnie służą… W tym dniu zapraszamy wszystkich Chorych i Starszych wiekiem na diecezjalne obchody Światowego Dnia Chorego do Katedry Sosnowieckiej . W programie Msza św. o godzinie 10.00, a po niej będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
  • Natomiast w najbliższą niedzielę (3. miesiąca) ofiary składane na tacę, oraz wpłacone na konto Parafii są przeznaczone na remont Wikarówki. Zapraszamy też do naszego kościoła Małżeństwa i Rodziny z całego Jaworzna na specjalną Mszę świętą o godz. 16.00 przy relikwiach św. Joanny Beretty-Molli. Po Mszy św. Małżonkowie otrzymają indywidualne błogosławieństwo.
  • Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej…
  • Przypominamy również o możliwości wpisu w odpowiedniej rubryce PIT-u numeru Caritas Diecezji Sosnowieckiej z dopiskiem „dla świetlicy Mapet w Jaworznie”, aby przeznaczyć na ten cel 1% podatku.
  • Bóg zapłać za troskę o czystość i ofiary na wystrój kościoła Parafianom z ulic Słonecznej i Pracy. W przyszłym tygodniu troskę o Parafię powierzamy Mieszkańcom ulicy Dolomitowej.
  • Na koniec składamy serdeczne życzenia: Niech św. Elżbieta, nasza Patronka, wyprosi wszystkim Parafianom i Gościom wiele Bożych łask. Szczęść Boże!