Lista nadchodzących intencji

Poniedziałek 27.05
6:30+ Anna Gut - od koleżanek siostrzenicy Zofii z Jordanowa
7:00+ Stanisław Kędroń - od Współpracowników firmy \\\"Limba\\\"
18:00O Boże błog. dla Ks. Wiesława Wróbla w 28 rocz. święceń kapłańskich
Wtorek 28.05
6:30+ Anna Gut - od Elżbiety Łabuzek
7:00+ Mirosław Habera - od sąsiadów z bloku Gagarina 5
18:00+ Roman Stadler w 5 rocz. śm.
Środa 29.05
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
6:30+ Anna Gut
7:00+ Janusz Gaj - od Moniki i Artura z rodz.
18:00NOWENNA NMP
Czwartek 30.05
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi
7:00+ Stanisław Kantor - od chrześniaka Mirka z rodz.
7:00+ Anna Gut - od Joanny Miąsik
8:30O Boże błog. i opiekę MB dla Marty i Mateusza
10:00ZA PARAFIAN
18:00+ Andrzej Szwagrzyk - od Anny i Władysława Domino
Piątek 31.05
Święto Nawiedzenia NMP
6:30+ Anna Gut - od ucz. pogrz.
7:00+ Małgorzata Marcinkowska - od Aleksandra Szpaka
18:00ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
Sobota 1.06
Wspomnienie św. Justyna
6:30+ Anna Gut - od ucz. pogrz.
7:00WYNAGRADZAJĄCA NIEP. SERCU NMP
18:00+ Stanisław Surowiak
Niedziela 2.06
IX NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00+ Elżbieta i Włodzimierz Helbin
8:30+ Janusz Gaj - od chrześniaka Aleksandra z rodziną
10:00+ Ewelina Janisz w 6 rocz. śm.
11:30+ Stanisław Kantor - od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
18:00+ Anna Gut - od ucz. pogrz.
Poniedziałek 3.06
Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i towarzyszy
6:30ZA PARAFIAN
7:00+ Małgorzata Marcinkowska - od członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej
18:00+ Zdzisław Gaj
Wtorek 4.06
6:30ZA PARAFIAN
7:00+ Barbara i Leon Kasprzakowie
18:00+ Małgorzata Marcinkowska - od brata Zbigniewa z rodziną
Środa 5.06
Wspomnienie św. Bonifacego
6:30ZA PARAFIAN
7:00+ Małgorzata Marcinkowska - od Anny i Zbigniewa Kaczmarków
18:00NOWENNA NMP
18:00+ Stanisław Kantor - od rodz. Zawiłowiczów z Krynicy
Czwartek 6.06
6:30+ Anna Kantor - od Grażyny, Mirosława i Krzysztofa Kantorów
7:00+ Natalia Kubiesza - od koleżanek Barbar
18:00+ Antonina i Jan Tatarowie
18:00O powołania kapłańskie i zakonne
Piątek 7.06
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
6:30ZA PARAFIAN
7:00+ Julianna i Stanisław Kowalscy - od córki z rodziną
18:00ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
Sobota 8.06
Wspomnienie Najświętszego Serca NMP
6:30+ Anna Kantor - od sąsiadów z ul. Miedzianej
7:00+ Stanisław Kantor - od chrześniaka Andrzeja z rodziną
18:00+ Tadeusz Opic w 20 rocz. śmierci oraz + Helena Opic
Niedziela 9.06
X NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00ZA PARAFIAN
8:30Dziękczynna za 70 lat życia Krystyny, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
10:00+ Marian Kot w 2 rocz. śmierci
11:30ZBIOROWA O BOŻE BŁOG.
18:00+ Andrzej Szwagrzyk - od brata z rodziną
Poniedziałek 10.06
6:30+ Anna Kantor - od rodziny Jarzynków
7:00+ Mirosław Habera - od kolegów z Polskiego Związku Wędkarskiego - Koło Szczakowa Kolejarz
18:00- Janusz Gaj - od brata Andrzeja z żoną