Wydział Duszpasterstwa Rodzin przypomina, że od 15 maja do odwołania przygotowanie narzeczonych do ślubu odbywa się w formie nadzwyczajnej i obejmuje:

a. udział narzeczonych w naukach prowadzonych przez księży w kościele, lub on-line;

b. udział narzeczonych w naukach prowadzonych przez doradcę życia rodzinnego on-line;

c. uczestnictwo w 2 spotkaniach w poradni życia rodzinnego on-line.

Bieżąca lista parafii, w których są prowadzone nauki w powyższej formie znajduje się na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin www.rodzina.sosnowiec.pl

Narzeczeni mają obowiązek wcześniejszego wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go e-mailem do parafii, w której chcą odbyć spotkania. Szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz formularze dla narzeczonych znajdują się na ww. stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań Księża, lub Narzeczeni są proszeni o kontakt z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin: tel. 32 269 51 70 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 13.30.