• W naszej Parafii trwają Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. dr Lucjan Bielas. Msze święte z nauką rekolekcyjną będą transmitowane w Internecie jutro i we środę o godz. 18.00. Zapraszamy serdecznie Dorosłych, Dzieci i Młodzież do owocnego przeżywania tych błogosławionych dni. We środę (25.03.) można będzie skorzystać ze spowiedzi świętej u nas w kościele od 7.30-10.30 i od 15.30 -18.30.
  • Również we środę (25.03) obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Msze święte w tym dniu będą odprawione o godz.: 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W czasie Mszy świętej transmitowanej w Internecie o godz. 18.00 będzie możliwość złożenia przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Osoby zainteresowane mogą znaleźć w Internecie materiały związane z tym Wydarzeniem. Prosimy wszystkich, aby gdy uspokoi się sytuacja pandemii, po podpisaniu deklaracji przynieśli je do kościoła, byśmy odnotowali je w Parafialnej Księdze Duchowej Adopcji.
  • I jeszcze jedno ogłoszenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom Osób uczestniczących w Eucharystii za pośrednictwem Internetu, zapraszamy do wpisywania swoich intencji na stronie internetowej naszej parafii do godz. 17.00 w dniu jutrzejszym. Będziemy je polecać w Modlitwie wiernych już od jutra w czasie Mszy św. o godz. 18.00.