Lista nadchodzących intencji

Środa 16.10
6:30+ Zofia Ciołczyk - od Pracowników telekomunikacji
6:30+ Maria Nieużyła - od Uczestników pogrzebu
7:00+ Marian Mandla
18:00Msza święta Zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek 17.10
6:30+ Zofia Radko - od dzieci Józefy i Franciszka Radko
6:30+ Maria Nieużyła - od Uczestników pogrzebu
7:00+ Józef Stabrawa - od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników i Emerytów SP w Rozkochowie
18:00+ Jan Figiel
Piątek 18.10
6:30+ Józef Stabrawa - od Dzieci i Rodziców przedszkola i SP w Rozkochowie
6:30+ Maria Nieużyła - od Uczestników pogrzebu
7:00+ Zofia Radko - od córki Haliny z Mężem
18:00Msza święta zbiorowa w intencji Zmarłych
Sobota 19.10
6:30+ Józef Stabrawa - od córki Renaty z Rodziną
6:30+ Stefania Bury - od rodzin Głazów i Gębołysiów
7:00+ Zofia Ciołczyk - od kuzynki Teresy ze Szczepanem
18:00+ Ludwik Włodarczyk - od rodziny Łakomych
Niedziela 20.10
7:00+ Maria Perończyk
8:30O Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży św. Jadwigi Śląskiej
10:00+ Henryk Pędzikiewicz oraz Rodzice Maria i Teodor
11:30+ Stanisław Masel
11:30Msza święta w intencji Dzieci przystępujących do sakramentu Chrztu Świętego
16:00Msza święta w intencji Rodzin
18:00+ Halina i Stanisław Nieużyłowie
Poniedziałek 21.10
6:30Za Parafian
6:30+ Stefania Bury - od córki Krystyny z Mężem
7:00+ Zofia Radko - od wnuczki Katarzyny z mężem Adamem i Prawnuków
18:00+ Jan Grzybek - od Żony, Córki i Synów z rodzinami
Wtorek 22.10
6:30+ Józef Stabrawa - od Anny i Ryszarda Kośka
6:30+ Stefania Bury - od córki Czesławy z Mężem
7:00Roman Wojewoda - od Szwagra z rodziną
18:00+ Jan Grzybek - od siostry Stanisławy z Piwnicznej
Środa 23.10
6:30+ Jan Grzybek - od Uczestników pogrzebu
6:30+ Stefania Bury - od wnuczek Jolanty i Sylwii z Kołobrzegu
7:00+ Zofia Radko - od wnuczki Iwony z Rodziną
18:00Msza święta Zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek 24.10
6:30+ Jan Grzybek - od Uczestników pogrzebu
6:30+ Stefania Bury - od wnuków Kamili i Marcina
7:00+ Anna Szala, oraz zmarły Mąż Franciszek
18:00+ Maciej i Florentyna Wróblowie, syn Wincenty i wnuk Józef
Piątek 25.10
6:30+ Jan Grzybek - od Uczestników pogrzebu
7:00+ Zofia Radko - od córki Krystyny z Mężem
18:00Msza święta zbiorowa w intencji Zmarłych
Sobota 26.10
6:30+ Jan Grzybek - od Uczestników pogrzebu
6:30+ Stanisława i Franciszek Morawiakowie, oraz Paulina i Józef Lazurowie
7:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny w 30 rocznicę urodzin
18:00+ Tadeusz Moczulski i zmarli Rodzice
Niedziela 27.10
7:00+ Tadeusz Hałas i jego Rodzice
8:30O Boże błogosławieństwo dla Jacka Karniewskiego i jego Rodziny
10:00+ Józef Radulski, jego Żona, Rodzeństwo i Rodzice
18:00+ Aleksandra Bernisz